Vellness analýza a hodinka individuálnej konzultácie

Pre každého, kto má záujem a chuť zmeniť svoj životný štýl sme si pripravili špeciálnu wellness analýzu s rozborom telesného zloženia, stravovacích návykov (jedálnička) a následne doporučené riešenie na daný problém.

Všetko čo potrebujete vedieť

Hodinka konzultácie trvá 60 minút a behom tejto doby zistíme, ako Vaše telo funguje. Objednávať sa môžete vopred na telefónnom čísle 0911 718 187 alebo vyplnením následujúceho dotazníka.

Bežná cena odbornej konzultácie je 23e.

Všetci Klienti nášho centra získavajú špeciálne poukážky.

Čo zistíte

Rozbor telesného zloženia pomocou

Bioimpedačného analyzéra

Celkový viscerálny tuk

Množstvo svalovej hmoty

Rýchlosť metabolizmu

Lymfatický systém

Mineralizáciu kostí

Obsah vody v tele

Recenzie

Wellness analýza a hodinka individuálnej konzultácie

“Väčšiu časť dňa presedím pri počítači a to, čo si budeme hovoriť, zdraviu naozaj nepomáha. Chcel som se dozvedieť, či už teraz nemám nejaké nevratné následky. Našťastie všetko dopadlo dobre. Ale aj tak sa za nejakú dobu zase zastavím.”

JánProgramátor

“Dlho som nebola so svojím telom spokojná, tak som si povedala, prečo to neskúsiť, keď nemám čo stratiť? Prekvapivo ale hodinka stála za to 🙂 Teraz už viem, co robiť, aby som mala telo zase ako za mlada a povedala by som, že už sa tam pomaly dostávam 🙂 .”

AnnaAdministratívna pracovníčka

“Jedna z najprínosnejších “hodín” v mojom živote 😀 Dozvedela som sa veľa užitočných informácií o svojom tele a dostala som tipy, na čo sa zamerať a čo nepodceňovať.”

VeronikaŠtudentka