Výživa a detoxikácia

Zdravie je naše najväčšie šťastie! Je preukázané, že viac ako 70 % ochorení sa dá vyriešiť pomocou výživy. V rámci našich programov na bázy bylín, pomôžeme s vylučovaním odpadových látok a jedov z tela. Samozrejmosťou je zostavenie programu na komplexnej detoxikácii organizmu.

Všetko čo potrebujete vedieť

Prečo potrebuje každé telo pre svoje zdravie DETOXIKÁCIU ? Vzhľadom k výrobe, úprave a konzervácií dnešných potravín (konzervanty, emulgátory, stabilizátory, farbivá atď.) príjmeme len zo stravy každých desať rokov cez 30 kg chemikálií, z nich väčšinou telo vylúči, ale približne cca 1 kg v tele zostáva. V rámci našich programov na bázy bylín uľahčujeme našej pečeni, črevám, slezinám , obličkám, pľúcam a koži pri práci s vylučovaním odpadových látok a jedov z tela + zostavujeme programy na komplexnej detoxikácii organizmu. Všetky programy s klientmi zostavujeme individuálne s ohľadom na ich stravovacie návyky, pohybové aktivity a zdravotný stav. Objednávať se môžete vopred na telefónnom čísle 0911 718 187 alebo vyplnením následujúceho dotazníka .

Čo zistíte

Rozbor telesného zloženia pomocou

Bioimpedačného analyzéra

Celkový viscerálny tuk

Množstvo svalovej hmoty

Rýchlosť metabolizmu

Lymfatický systém

Mineralizáciu kostí

Obsah vody v tele

Recenzie

Výživa a detoxikácia očami klientov

“Študujem na MU nutričnú špecialistku, takže som si chcela sama na sebe potvrdiť, že to má zmysel 🙂 Teraz už pochybnosti o svojej budúcnosti nemám, pretože to fakt funguje 😀 .” Karolína Guzovská

Karolína Študentka

“Som tak trochu hypochond, takže sa o tieto “veci” dosť zaujímam 😀 🙂 . S detoxikáciou som bola moc spokojná a určite prídem znovu, predsa len zdravie máme len jedno 🙂 ”

Renata Účtovníčka

“Na detoxikáciu som sa prihlásila kvôli podráždeniu hrubému čreva, ktoré ma trápi už niekoľko rokov. Samozrejme všetko nie je dokonalé, ale môžem povedať, že je to oveľa lepšie. Cítim aj psychicky aj fyzicky, o mnoho lepšie. 🙂 ”

Jana Manažérka