Osobný tréner

Upravte si výživu a trénujte, podávajte výkony a zregenerujte vaše telo.

ZNÍŽENIE TELESNEJ HMOTNOSTI

Zníženie telesnej hmotnosti vôbec nie je nedosiahnuteľný výsledok za predpokladu nasledovania určitých krokov podľa dopredu vykonanej diagnostiky tela! Spoločnou snahou a tvojou chuťou o zmenu sa nám podarí schudnúť, no nie len to, ale i trvalo udržať hmotnosť bez JOJO efektu.

FORMOVANIE POSTAVY

Nesledujeme kilogramy, ale snažíme sa hlavne o získanie dokonalej postavy k spokojnosti klientov. Tento spôsob cvičenia je vhodný aj pre trvalo udržateľnú líniu ženy, ktorej záleží na tom, aby vyzerala dobre a pritom nestrácala príliš veľa času v posilňovni.

RAST SVALOVEJ HMOTY

Vybudovať kvalitné silné svaly nie je jednoduché. Môj osvedčený systém budovania svalovej hmoty bude fungovať aj u teba! Je jedno, či si chudý alebo tučný! S mojimi špeciálne vypracovanými tréningovými plánmi a spôsobom, akým ťa naučím cvičiť, aby si dbal na techniku vykonávania cviku a precíznosť ťa ďalej povedie, aby si svoj progres nezastavil ani v budúcnosti.

KONDIČNÝ TRÉNING

Niekomu nejde ani tak o svaly alebo o dokonalú postavu bez tuku, ale kladie dôraz na kondíciu, ktorú dokáže všestranne využiť. Pre to je vhodná kombinácia špeciálnych cvikov a aeróbneho tréningu von a v posilňovni.

FUTBALOVÝ TRÉNING

Kde sa naučíme správne používanie techniky, nácvik a zdokonaľovanie futbalový zručností. Možnosť futbalových tréningov od začiatočníkov až pokročilých.