Reálne výsledky

Zamilujete si starostlivosť o telo

  • Zdravé formovanie
  • Viac Sebavedomia
  • Viac Energie

Jsme tu pro vás

Prečo Herbalife?

 Viac správnych potravín
Viac správnych potravín

Výber správnych potravín môže mať obrovský vplyv na celkové zdravie tela, ale príliš často sa staráme o seba ako poslednú prioritu v každodennej víchrici života. Vymeňte nezdravé rýchle jedlá za potraviny, ktoré prirodzene zvyšujú celkovú energiu a zdravie tela.

Viac pohybu
Viac pohybu

Cvičenie do rušného programu môže byť výzvou, ale vedeli ste, že šetriť len 10 minút z vášho dňa je všetko, čo potrebujete na zvýšenie vašej energetickej úrovne, či je to prechádzka, jogging s priateľom, plávanie alebo cvičenie - niektoré cvičenie je lepšie ako žiadne cvičenie!

Zlepši pitný režim
Zlepši pitný režim

Približne 60-70% ľudského tela je tvorené vodou, takže je spravodlivé povedať, že voda je životne dôležitá pre naše telo a prežitie. Mali by ste sa zamerať na 2 litre vody za deň. Jeho funkciou je udržiavať našu teplotu tela, dýchať, je nevyhnutná pri trávení, obehu, pohybe tela a pre všetku pohodu vášho tela.

DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE

* Všetky zobrazené výsledky sú individuálne pre tých ľudí, neexistuje žiadna záruka, že váš bude rovnaký. ** Naše kalorické sprievodcovia sú založené na štandardných priemyselných vzorcoch, ale môžu sa líšiť v závislosti od vašich individuálnych okolností, preto ich prosím použite ako návod na začatie. Nestávajte sa posadnutými počítaním kalórií, je to o tom, že máte vyváženú stravu, takže ak máte pocit, že máte hlad, máte zdravé občerstvenie.